به سایت شرکت جهان پیمان کاسپین خوش آمدید

درباره ما

در باره شرکت

شرکت جهان پیمان کاسپین (JPC) سهامی خاص فعالیت خود را در حوزه اجرای عملیات عمرانی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در سال 1389 آغاز نمود و رفته رفته حوزه کاری خود را به بخش های دیگر همچون راه، باند، تأسیسات و تجهیزات و ابنیه گسترش داده است .

شرکت JPC اکنون به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان با برخورداری از سرمایه انسانی متخصص و سخت کوش و ماشین آلات صنعتی به منظور کسب رضایت ذینفعان و استفاده بهینه از ظرفیت های بلقوه سازمانی و ارتقاء توان رقابتی در داخل کشور و در سطح منطقه که در زمره مهمترین اهداف این سازمان تلقی می شود، اقدام به افزایش دامنه خدمات خود نظیر انجام عملیات مهندسی و تأمین متریال و مصالح نموده است.

شرکت JPC با تکیه بر مهندسین مجرب در اختیار، دیسیپلین های برق و ابزار دقیق، رنگ و عایق، مکانیکال و پایپینگ را به واحد فنی و مهندسی خود افزوده است و در بخش بازرگانی و تأمین کالا اقدام به ایجاد دفتری در کشور عمان نموده است و در بخش تولید با برخورداری از معادن شن و ماسه اقدام به راه اندازی کارخانجات سنگ شکن، آسفالت و سازه فلزی و در حال حاضر می تواند خدمات مهندسی، تأمین و تولید و اجرا را به مشتریان محترم ارائه نماید .

چشم انداز

با عنایت به ظرفیت­ های موجود در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان در سطح کشور عزیزمان و نیاز به شناسایی و ارائه راهکارهای نوین در انجام پروژه­ها، بر آن شدیم با ارتقاء زیر ساخت­ های لازم و تکیه بر سرمایه ­های انسانی خلاق و نوآور، پای در مسیر گذاریم.

اقتضـای تحقق این چشم ­انداز ارزیابی و دگرگونی پی ­در­پی عملکرد و ساختار شرکت نسبت به گذشته خود است که به موجب آن توسعه کیفی و کمّی مجموعه به ­وسیله جاودان کردن نام و یاد شرکت جهان­ پیمان ­کاسپین به­ عنوان یک شریک تجاری متعهد در خاطر منطقه تحقق یابد و شایستگی ­های خود را مستمراً به منصه ­ی ظهور برساند.

زیرساخت مجموعه را نیروی انسانی جوان و تیمی تحلیلگر تشکیل می ­دهد و چنان ­که حرکت یک مجموعه مستلزم تحرکات پویا­ی اجزای آن است، شرکت جهان ­پیمان ­کاسپین بر پایه اخلاق حرفه ­ای و تحلیل ­های تیم خود­باور و نوآور، در مسیر افق ­های روشن آینده قدم می ­گذارد.

زیرساخت نیروی انسانی این شرکت بر پایه ارزش­ های مستحکم خلاقیت، اخلاق، نوآوری، همت، محیط­زیست و انسانیت استوار گردید و نام خود را “خانه ما” برگزیده است.

مأموریت

مأموریت تیم جهان­ پیمان ­کاسپین توسعه ارکان دانشی، مهارتی، اقتصادی و اجتماعی درون سازمانی به ­نحوی است که ارزش “خانه ما” در جزء­جزء مجموعه نقش برببندد و ارائه بهترین عملکرد در همه حوزه ­های صنعت و عمران کشور را محقق سازد. شناسایی ظرفیت­ های سایر ملل خاورمیانه برای بهره ­مندی چندجانبه و همکاری ­های نوین خلاقانه از دیگر اهداف و مأموریت ­های این سازمان است که تحکیم روابط منطقه­ ای به ­وسیله رهبری زنجیره­ ی تأمین متشکل از شرکت­ های زیرمجموعه و همکار، از مهم­ترین آثار این مأموریت خواهد بود.

خط مشی

  • توسعه قابلیت ­ها و توانایی­ های سازمانی، مدیریتی، اجرایی و فردی در زمینه ­ی اجرای پروژه­ های نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان
  • برآورده کردن الزامات ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت ذینغعان و بهبود تعامل با آنان
  • ایجاد محیطی ایمن و بهداشتی برای کارکنان شرکت و سایر ذینفعان و ارتقاء فرهنگ پیشگیری از وقوع حوادث ایمنی، بهداشتی و زیست­ محیطی
  • ترویج فرهنگ کار و اندیشه با آموزش مستمر و افزایش سطح دانش و مهارت سرمایه انسانی و سازمان
  • پایش و بهبود مستمر عملکرد و اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت، بهداشت، ایمنی و محیط­ زیست

لیست کارفرماهای طرف قرارداد