به سایت شرکت جهان پیمان کاسپین خوش آمدید

خدمات ما

بخش (Construction) یا C

شرکت جهان پیمان کاسپین (JPC) با شعار «رفتار و اخلاق حرفه‌ای اعتبار کار ماست»، با الویت قراردادن رضایت ذینفعان در پروژه‌ های موجود در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان، همواره سعی کرده ‌است تعهدات قراردادی خود را با انعطاف‌پذیری و چابکی انجام دهد. همچنین در عرصه ساخت، با تکیه بر توان فنی و تجهیزاتی خود، تمامی تخصص لازم شامل سیویل، مکانیکال، الکتریکال، پایپینگ، رنگ و عایق کاری را در ساختار خود منظور کرده‌است؛ به نحوی که امروزه می‌تواند کلیه مراحل ساخت را به بهترین شکل انجام دهد.

راه و باند سازی

انجام تمامی فعالیت‌های مربوط به زیرسازی و روسازی سخت و انعطاف‌پذیر در پروژه‌های عمرانی و ساخت‌و‌ساز شهری شامل راه‌های اصلی و فرعی، بزرگراه‌ها، آزادراه‌ها، باندهای فرودگاه، پل‌ها و همچنین تهیه، نصب، نگهداری و تعمیر تجهیزات راهداری.

ابنیه

شامل انجام کلیه امور در زمینه ساخت تا بهره‌ برداری براساس خواسته کارفرما و اجرای سایر مراحل احداث ابنیه اعم از سفت‌کاری، تاسیسات مکانیکی، برقی و نازک‌کاری است. همچنین ارائه طرح سازه احداث یا مقاوم‌سازی ابنیه براساس قوانین مشخص‌شده از سوی سازمان‌های ذیربط توسط مهندسین باتجربه و طراحی، مشاوره، نظارت و اجرای کامل عملیات مقاوم‌سازی اعم از کاشت میلگرد، ژاکت فولادی و بتنی، مقاوم‌سازی با FRP و سایر متدهای متداول اجرا و مقاوم سازی بر اساس طرح مقاوم سازی انجام می‌شود.

محوطه سازی

فعالیت درزمینه طراحی موارد مختلف، اجرا و جانمایی درست آن‌ها در محوطه،کف‌سازی و حصارکشی، با محوطه‌سازی مهندسی شده.

سازه‌های فلزی

طراحی و اجرای انواع سازه‌های سنگین و سبک فولادی شامل: اسکلت های فلزی ساختمانی و صنعتی، برج، جرثقیل سقفی و دروازه‌ای، انبار، سوله‌های فلزی، سازه‌های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و ……… به طور کلی ساخت کلیه سازه های مربوط به ساختمان های صنعتی و غیر صنعتی IB&NIB)) و ساخت و اجرای انواع  گریتینگ براساس استاندارد

نصب تجهیزات (ثابت)

طراحی و نصب مبدل‌های حرارتی، مخازن، پکیج‌ها، تهیه مدارک فنی، تهیه دفترچه محاسبات و مهندسی، خرید و بررسی مدارک سازندگان، انتقال تجهیز به محل، جانمایی تجهیزات در محل، انجام تنظیمات، گروت‌ریزی و نصب اکسترنال و اینترنال.

نصب تجهیزات روتاری (دوار)

طراحی و نصب تجهیزات دوار شامل پمپ، کمپرسور، توربین‌های گازی، انتقال تجهیزات به محل، جانمایی تجهیز در محل نشیمن‌، انجام تنظیمات براساس استاندارد، گروت‌ریزی، فیکس‌کردن و اسکید‌فیلینگ تجهیز و تهیه چک‌لیست‌های طراحی، تهیه لیست سازندگان، تهیه اسناد مربوط به استعلام کالا، تهیه نقشه‌های مهندسی شامل: اجرا، نصب، بهره‌برداری و تهیه کتابچه نهایی. Mechanical Completion Book

ابزار دقیق

فعالیت های مربوط به تهیه، اجرا و نصب تجهیزات ابزار دقیق، مدارک مهندسی ابزار دقیق، بررسی مدارک P&ID، تست و کالیبراسیون تجهیزات بسته به نیازهای صنعتی مطابق با ITP شامل: سنسور، ترانسمیتر، کنترلر‌، ولو، اکچویتور، ترانسدیوسر، رکوردر و نمایشگر و انواع دستگاه‌های اندازه‌گیری.

برق(الکتریکال)

خدماتی نظیر کابل کشی، گَلند زنی، نصب قطعات سیستم‌های برقی فشار قوی و ضعیف پروژه‌ها، نصب سیستم‌های F&G و دیتکتورها، نصب تیرهای برق، نصب برج های روشنایی انجام می‌شود.

همچنین ارائه خدمات احداث و توسعه نیروگاه‌ها، خطوط انتقال نیرو، بهره‌وری انرژی، اجرا سیستم گرمایش الکتریکی و حفاظت کاتدیک و ترسیم نقشه های مربوط به آن.

خطوط لوله های روی زمین (AG)

این خطوط شامل لوله هایی از جنس‌های upvc، کربن استیل، استنلیس استیل،  GRP&GRE، پلی‌اتیلن و گالوانیزه است که باتوجه به نقشه‌های مهندسی تولید شده به صورت رو کار و روی زمین اجرا می‌شود. از جمله خدمات مربوط به این بخش می توان به ساخت اسپول در کارگاه و نصب آن در پروژه ها، انجام عملیات هیدورتست و … اشاره کرد.

خطوط لوله های زیر زمین (UG)

این خطوط اغلب در پالایشگاه‌ها و ساختمان‌ها برای انتقال سیال‌های پرخطر، آب آشامیدنی و فاضلاب در زیر زمین طراحی و اجرا می‌شوند. و از جمله خدمات شرکت، اجرای دقیق این خطوط مطابق با نقشه‌های مهندسی در انواع و سایزهای مختلف شامل ساخت اسپول در کارگاه، نصب در پروژه، انجام تست‌های لازم     ( هیدروتست، هالیدی تست و حفاظت کاتودیک) است.

شیرآلات صنعتی (Valve)

شیرآلات صنعتی که در نقشه های پایپینگ پروژه ها طراحی شده است، پس از طی مراحل مربوط به کالیبراسیون به‌دست کارشناسان مجرب شرکت، در خطوط UG، AG نصب و از آن‌ها بهره‌برداری می‌شوند.

سند بلاست و رنگ آمیزی

شرکت جهان پیمان کاسپین (JPC) با ایجاد کارگاه‌های سیار در پروژه‌ها در جهت جلوگیری از ایجاد خوردگی در تجهیزات و سازه‌های فلزی موجود، اقدام به انجام عملیات سند بلاست و رنگ‌آمیزی بر اساس استانداردهای تعریف شده در صنایع نفت وگاز و پتروشیمی  می‌کند.

عایق کاری

انجام فعالیت های مربوط به انواع عایق‌کاری گرم، سرد، حفاظت فردی، عایق صوتی و عایق‌های مقاوم به حریق در فعالیت‌های پایپینگ و تجهیزات صنعتی زیر نظر مهندسان مجرب جهت کاهش ضریب انتقال و اتلاف انرژی و پیشگیری از ایجاد مشکلات فنی و حفاظتی ازجمله خدمات شرکت جهان پیمان کاسپین است.

بخشP تأمین کالا (Procurement&Commercial)

تولید :​

کارگاه تولید بتن (Batching )

تولید انواع بتن با مقاومت‌های متفاوت در زمان کوتاه و با کیفیت بالا در محل پروژه، به‌گونه ای که طرح اختلاط موردنظر کارفرمایان و بخش مهندسی پروژه ها تأمین شود .

معدن و کارخانه تولید انواع شن و ماسه و سنگ شکن

تولید و عرضه انواع شن، ماسه شسته و شکسته، گراول، بیس، ساب بیس و … با استفاده از انواع ماشین‌های به‌روز جهت پروژه‌های عمرانی و صنعتی.

تولید سازه و تجهیزات فلزی

ساخت انواع سازه های صنعتی و غیر صنعتی با بهترین کیفیت و متریال توسط دستگاه های بروز جهت استفاده در اسکلت ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری، سوله های صنعتی و غیرصنعتی و Pipe rack (خطوط انتقال سیالات) در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، ساخت انواع تجهیزات ثابت پالایشگاهی نظیر درام، فیلتر، راکتور، مبدل های حرارتی و………. براساس استاندارد و مطابق نیاز کارفرمایان.

تأمین :

بازرگانی تأمین کالای پروژه

واردات و حمل دریایی و همچنین پیگیری و انجام مراحل گمرکی و تحویل کالا و تجهیزات برای پروژه های مختلف از سوی دفتر مرکزی و دفتر عمان شرکت جهان پیمان کاسپین (JPC)